Description
BESCHRIJVING
Een UNIEKE Locatie
Deze Horecaruimte bevindt zich op 100m van de Dam ( Red Light District ). Het is nu de stilte voor de storm, maar zeker een unieke kans.
Direct aan de Slag
De horecaruimte is momenteel volledig ingericht en geëxploiteerd als snackbar. De ondernemer zou meteen aan de slag kunnen.
Fastfood restaurant H1 vergunning met lange openingstijden. Tot 3 uur doordeweeks en tot 4 in het weekend. De huur is inclusief 3 verdiepingen (bedrijfswoning/opslag) + kelder en ATM (opbrengst € 700,- per maand).
Voor een (startende) ondernemer is dit dan ook een UNIEKE kans. Een echte kleine goudmijn.
Omdat de eigenaar de verkoop niet aan de grote klok wil hangen zijn de toegevoegde foto’s symbolisch en is discretie gewenst.
Kenmerken:
Huurprijs: € 2.900,- vrij van BTW
Totaal oppervlakte: 50 m2
Locatie: 100m vanaf DAM
Bestemming: HORECA1
Overnameprijs: op aanvraag
Omzet per jaar: Bij bekendmaking
Makelaarskosten: in overleg
Bent u geïnteresseerd in deze Horecazaak?
Neem gerust contact op met de makelaar en wij zullen uiteraard de beste deal voor u sluiten. Bent u op zoek naar iets vergelijkbaars bijvoorbeeld een bedrijfspand of iets dergelijks? Kom dan gerust langs bij ons op kantoor.
Naam contactpersoon:
Manuel Abatchi
T 06- 346 11 571
manuel@yamsterdam.com
Yamsterdam (Amsterdam Rental Agency)
Spuistraat 22
1012 SK Amsterdam
Openingstijden: Ma. t/m Vr. van 10:00 uur tot 18:00 uur
www.yamsterdam.com
Detail
- Sold: No